Dynamic Power-Dynamic
Dynamic Power-Dynamic

Avrupa ile eşzamanlı geliştirilen Pimapen Dynamic Sürme’nin kullanım rahatlığı ve üstün yalıtım özellikleri ile yaşamınızdaki konforu yeni baştan keşfedin.

Profil
Profil

Dynamic Sürme Pencere ve Kapı sistemlerinin; kasa profili 149 mm genişliğinde, 65 mm yüksekliğinde ve 6 odacıklıdır. Kanat profili 76 mm genişliğinde, 5 odacıklı ve 20 aks donanım ölçüsünde tasarlanmıştır.Orta kayıt profili 76 mm genişliğinde ve 5 odacıklıdır.Bu sayede basit sürme sistemler arasında yüksek yalıtım özelliği taşır.

Tasarım
Tasarım

Avrupa ile eş zamanlı geliştirilen Dynamic Sürme Sistemi, manzaradan ödün vermeyen ortamlar oluşturmak için optimum çözümdür.

Cam Kombinasyonları
Cam Kombinasyonları

Profil ve cam birleşimlerinde estetik görünüm sağlamak için özel tasarlanmış çıktaları mevcuttur. 24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımı sağlayan çıta özelliği ile iyileştirilmiş ses yalıtımlı, güvenlikli ve güneş korumalı cam uygulama imkanı verir.

Donanım
Donanım

Sahip olduğu kanca kilit donanımı sayesinde, benzerlerinden ayrışarak yüksek emniyet sağlar. Dynamic Sürme Sistemi kullanım kolaylığı ve düşük bakım maliyetleriyle diğer sürme sistemlere göre avantajlıdır.

Sınırsız Renk Seçeneğiyle

Zorlu hava şartlarına dayanıklı, az bakım gerektiren lamine renk alternatifleriyle mimarinize tam uyum içinde olma imkanı. Sınırsız renk seçeneğinin yanında iç ve dış yüzey için farklı lamine renk uygulanabilmesi ile binanın dış cephesi tam uyum fırsatı.

İlham Alın

Pimapen ile tasarlandı.

PROFİL DETAYLARI
BİRLEŞİM DETAYLARI