Carisma
Carisma - Carisma Premium

Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sistemleri, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı tüm ana profilleri ile pencere ve kapılardaki optimum teknik çözümler için tasarlanmış bir seridir.

Profil
Profil

Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sitemlerinin ana profilleri 70 mm genişliğindedir.5 odacıklı ve sınıfının en iyi özelliklerini taşıyan TS EN 12608-1 A Sınıfı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında yüksek performans sağlar. Düz kanat profiline ilave olarak damlalıklı kanat profili seçeneği de sunulmaktadır. Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.

Tasarım
Tasarım

Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek, ferah mekanlara olanak verir. Carisma Pencere ve Kapı Sitemleri; özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen ve estetik profil cam birleşimleri sağlanır.Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.

Cam Kombinasyonları
Cam Kombinasyonları

39 mm'ye kadar seçim yapılacak cam kombinasyonları ile güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar

Donanım
Donanım

Carisma Pencere ve Kapı sistemleri tek açılım ve çift açılım pencere uygulamalarının yanı sıra balkon yada veranda alanlarına geçiş kapısı olarak kullanılacak katlanır kapı veya paralel sürme sayesinde sürme kapı uygulaması sağlayan donanım sistemleri mevcuttur.

Sınırsız Renk Seçeneğiyle

Zorlu hava şartlarına dayanıklı, az bakım gerektiren lamine renk alternatifleriyle mimarinize tam uyum içinde olma imkanı. Sınırsız renk seçeneğinin yanında iç ve dış yüzey için farklı lamine renk uygulanabilmesi ile binanın dış cephesi tam uyum fırsatı.

İlham Alın

Pimapen ile tasarlandı.

PROFİL DETAYLARI
BİRLEŞİM DETAYLARI