Kurum İçi Eğitimler | Pimapen PVC Pencere Sistemleri

Kurum İçi Eğitimler

PİMAPEN, sektöründeki liderliğini devamlı kılabilmeyi, tüm dünyadaki teknolojik yenilikleri ülkemize taşımayı, dünya çapında bir kuruluş olmayı, bunu gerçekleştirirken de üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile tüketicinin beklediği kaliteyi ve memnuniyeti sağlamayı tüketici haklarına sahip çıkmayı en önemli prensipler arasında saymaktadır. Bu prensipler doğrultusunda satış ve pazarlama örgütlerini geliştirmeyi, personel, bayi ve tüketici eğitimine önem vermeyi ilke edinmiştir.

Sektörün okulu kabul edilen PİMAPEN, 2004 yılında çalışmalarını başlattığı PİMAPEN AKADEMİSİ'ni hayata geçirirken yine bir ilke imza atmıştır. Bundan böyle, uzun yıllardır düzenli olarak yapılan personel ve bayi eğitimleri, PİMAPEN AKADEMİ bünyesinde sürdürülecektir.

PİMAPEN kendi kurum kimliği doğrultusunda, üretimini yaptığı PİMAPEN'in gerek mevcut bayilerine gerekse sektöre yeni girmeyi planlayan firmalara ücretsiz ve kısa sürede A'dan Z'ye eğitim vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı bir çok firmadan gelen talepler doğrultusunda ayda 1 veya 2 kez düzenlenen uygulamalı seminerlerde bugüne kadar 850 kişi eğitim alarak PİMAPEN tarafından sertifikalandırılmıştır. PİMAPEN 'in tüketicilere doğru uygulama ve hizmetin ulaşaması konusunda sahiplendiği göreve PİMAPEN AKADEMİ 'nin vereceği eğitimlerle devam edecektir.